KONST / Litografier / Färglitografi 12634511
nr 1263 4511
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 45/75. Bladets mått: 53x70 cm, löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:50:07
250 kr
350 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd